Obozy i kolonie – wakacje!

Strona główna » Temat » Obozy i kolonie – wakacje!

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Obozy i kolonie – wakacje!

Przedstawiamy1 wpisów (z8 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3438

  Zbliżają się wakacje, czy ktoś z Małopolski ma doświadczenia z koloniami dla małych dzieci (7-8 lat)? Szukamy miłej, dobrej atmosfery, dobrej opieki, ciekawego programu. Dziękuję z góry za Wasze posty. Pozdrowienia gorące, Beata.

  #4499

  Artystyczne półkolonie dla najmłodszych
  Kalimby, bębny oceaniczne, czy dzwonki wietrzne – to tylko niektóre niezwykłe instrumenty, na których będzie można nauczyć się grać podczas artystycznych półkolonii. Podczas wakacji na Uniwersytecie Papieskim przy ul. Bernardyńskiej 3 w Krakowie, dzieci będą mogły uczestniczyć w
  warsztatach artystycznych – muzykalnych, teatralnych i plastycznych. Organizatorami są KARIMBA Warsztaty teatralne – arteterapia oraz TWÓRCZYDŁO Pracownia Twórczego Rozwoju.

  Warsztaty artystyczne rozwijają możliwości twórcze dziecka i jego wrażliwość. Zabawa może stać się elementem terapii z dziećmi i przede wszystkim przynieść im radość oraz satysfakcję z własnej pracy. Podczas artystycznych półkolonii organizowanych na Uniwersytecie Papieskim przy ul. Bernardyńskiej 3 w Krakowie, dzieci nauczą się pracy zespołowej, odkryją własne talenty, poznają różne techniki gry teatralnej, pantomimę oraz stworzą scenografię i muzykę z wykorzystaniem niezwykłych instrumentów.

  Artystyczne półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7 – 12 lat, które lubią malować, rzeźbić czy bawić się w teatr. Opiekę nad dziećmi będzie sprawowała instruktorka teatralna, pedagog z dwunastoletnim doświadczeniem, arteterapeutka, mama dwóch córek w wieku 6 i 10 lat. Półkolonie odbędą się w trzech turnusach: 30.06-4.07, 07.07-11.07 oraz 25.08-29.08, w godz. 8.00 – 17.00. Cena wynosi 390 zł i oprócz niezwykłych zajęć zawiera trzy posiłki. Dla rodzeństwa przysługuje 10% zniżka.

  Zapisy na półkolonie artystyczne są możliwe pod numerami tel. 730 369 050, 534 324 000 lub mailowo: artkolonie@gmail.com. Dodatkowo do 30.05.2014r. można zgłosić udział malucha osobiście przy ul. Bernardyńskiej 3.

  artystycznepkolonie.png

  #4502

  Witam,

  Polecam obozy dla dzieci i młodzieży w ODYSIE w Tresnej nad Jeziorem Żywieckim.
  Świetne położenie, bliskość jeziora, lasów, gór, szlaków turystycznych Beskidu Żywieckiego, atrakcje na terenie ośrodka i okolic, sprawdzona kadra instruktorska i smaczne jedzenie oraz wiele, wiele pomysłów na wspaniałą zabawę to mieszanka, która zapewni młodym wczasowiczom prawdziwie aktywny wypoczynek.

  Dla dzieci w tym wieku polecam obóz Moja Pierwsza Kolonia.
  Założeniem obozu „Moja Pierwsza Kolonia” jest zabawa i wypoczynek połączony z wychowaniem skierowanym na poszerzenie samodzielności dziecka. Uczestnicy kolonii, poprzez gry i zabawy rozwijają umiejętność pracy w grupie, poszerzają horyzonty. Bogata oferta zajęć oparta głównie na zabawie, uczy i rozwija świadomość dziecka, rozwija i sprzyja spontanicznej aktywności fizycznej oraz naucza wielu cennych umiejętności.

  To wieloletni organizator kolonii i obozów młodzieżowych. Działa jako Organizator Turystyki na podstawie zezwolenia Wojewody Śląskiego i jest wpisany do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki województwa Śląskiego pod nr 1647-24. Ich obozy i kolonie są zgłaszane do kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej

  Tam nikt się nie nudzi, nikt nie zostaje sam, a w miejsce często nadużywanych komputera, konsoli do gier i telewizji pojawiają się zajęcia ćwiczące kondycję, sprawność i budzące zamiłowanie do aktywności na świeżym powietrzu.
  Poniżej link na stronkę http://www.hotelodys.pl/obozy/

  Pozdrawiam

  #4511

  A ktoś z Was posyłał swoje dzieci z biurem BUT? mają bardzo fajną ofertę, ceny zaskakująco przystępne.

  #4512

  A ja polecam zorganizowanie obozu samemu ale takiego rodzinnegio. Np. spływ kajakowy na 5 dni z nocowaniem w namiotach-sprawa fajna a koszty nizsze:)

  #4521

  Z checia bym dziecku zafundowała taki obuz ale co mam zrobic jak dziecko nie chce??Może poradzicie jak mam przekonać dziecko??Nie jest juz maluszkiem więc powinno sie zaczynać przełamywać.

  #3439

  Zapytaj mamy jego kolegi/koleżanki czy nie chciała by posłać również swojego malucha.. wówczas dzieciakom razem będzie raniej i razem na pewno chętnie pojadą na wspólne wakacje:)

  Polecam http://www.bankimo.org.pl/

  #10542
  lazyhazy
  Participant

  Ja też mam dobre doświadczenie z Ośrodkiem Wypoczynku Odys. Proponują komfortowe domki, w dwóch wersjach (apartamentowej i standardowej). W ich wnętrzu niczego nie brakuje 🙂 Plusem jest również to, że domki nad Jeziorem Żywieckim są przystosowane dla rodzin z dziećmi – pociechy nie będą się tam nudziły! Są place zabaw i wiele innych atrakcji. I tak, jak wyżej wspominała Monika – ośrodek proponuje fajne obozy dla dzieci i młodzieży. Domki nad Jeziorem Żywieckim

Przedstawiamy1 wpisów (z8 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.