Nowy pomysł na biznes

Strona główna » Temat » Nowy pomysł na biznes

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Nowy pomysł na biznes

Przedstawiamy1 wpisów (z5 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3602

  Cześć,

  zastanawiam się nad otworzeniem jakieś działalności, ostatnio wpadłem na pomysł stoiska na którym można zapakować prezent ewentualnie paczkę do wysyłki. Sprawdzałem hurtownie znalazłem między innymi http://www.rajapack.pl/ oferują wiele rodzai opakowań jak sądzicie dobry pomysł?

  #4944

  Pomysł dobrym tylko trzeba mieć na uwadze, ze reklama to połowa sukcesu, szczególnie jak jest duża konkurencja. Podstawa to obecność w Internecie, oczywiście nie warto rezygnować też w tradycyjnych form promocji takich jak ulotki czy banery. Zachęcam również do bezpłatnego przetestowania platformy https://serwersms.pl ,która umożliwia wysyłkę powiadomień sms do klientów.

  #4945

  Pomysł dobrym tylko trzeba mieć na uwadze, ze reklama to połowa sukcesu, szczególnie jak jest duża konkurencja. Podstawa to obecność w Internecie, oczywiście nie warto rezygnować też w tradycyjnych form promocji takich jak ulotki czy banery. Zachęcam również do bezpłatnego przetestowania platformy serwersms.pl ,która umożliwia wysyłkę powiadomień sms do klientów.

  #4950

  Jeśli planujesz otworzyć własny biznes to te info na stronie http://superksiegowa.pl/blog/dzialalnosc-gospodarcza-formularz-ceidg1/ na pewno Ci się przyda. Polecam ponieważ blog jest świetnie prowadzony.

  #3603
  wiola harbat
  Participant

  we własny biznesie najważniejszy jest dobry pomysł na niego.

Przedstawiamy1 wpisów (z5 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.