Nastolatki i wakacje z rodzicami

Strona główna » Temat » Nastolatki i wakacje z rodzicami

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Nastolatki i wakacje z rodzicami

Przedstawiamy1 wpisów (z9 całości)
  • Autor
    Wpisy

😉 W tym roku córka / 17 lat/ STANOWCZO odmówiła wyjazdu z nami na wakacje. Chce sama zostać w domu przez dwa tygodnie. Nigdy jeszcze tak długo nie zostawialiśmy jej samej.

No pewnie, że nie brac. Jak weźmiesz to zrobi wszystko aby udowodni ci, że to była „pomyłka” Już to kiedyś przerabialismy i oczywiści wszystko było na opak. Nawet nosilismy sie z zamiarem odeslania dziecka do domu pociągiem. Ale jednak sie udalo 🙂 przeżyliśmy. Drugi raz takiego „błędu” juz nie popełnilismy.

DO MARYLI – czlowiek uczy sie na bledach. Najgorsze jest to, ze uczy sie na wlasnych 🙂

Sami kiedys bylismy nastolatkami 🙂 Warto o tym pamiętać. To pomaga podczas rozmawiania z dziećmi. Empatia(?) czy coś takiego? Może czasem warto ją załączyć podczas podczas rozmowy z nastolatkami.B)

JA do dziś jestem nastolatką 😉

Oj, i nas to dopadło. Chcielibyśmy pojechać nad morze, maluchy się cieszą, a teoretycznie dorosła chce zostać sama na dwa tygodnie w domu. Nie mamy nikogo, kto mógłby choć czasem do niej zajrzeć. Niby wiem, że za chwilę pójdzie na studia,ale widzę, że mam jednak duże opory, żeby zostawić ją samą.

My w tym roku jedziemy do Władysławowa całą rodziną:) już wcześniej zarezerwowaliśmy nocleg w http://www.hotel-rigga.com.pl bo jak wiadomo w sezonie to ceny wyższe no brak wolnych miejsc.. Mamy zamiar wszyscy odpocząć trochę od zgiełku miasta i po wylegiwać się na plaży:) już sama się nie mogę doczekać tego upragnionego urlopu:D

Sol

To pewnie zależy dokąd chcecie jechać. Może miejsce jest po prostu mało atrakcyjne. Nasza nastoletnia córka narzekała tylko wtedy, gdy wybieraliśmy się na Mazury. Za to gdy planowaliśmy wakacje w Jungle Aqua Park nawet nie mruknęła, że chce zostać w domu. Taki to mamy na nią sposób.
    Jungle Aqua Park to takie wakacyjne miasteczko w Egipcie. Tutaj możecie sobie poczytać na ten temat. Było tam naprawdę świetnie, więc jeśli komuś pozwalają fundusze, to zachęcam.

Fajnym rozwiązaniem są duże hotele za granicą gdzie każdy członek rodziny może znaleźć coś dla siebie 🙂

Zapraszam na http://www.traider.pl/

Przedstawiamy1 wpisów (z9 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.