Nastolatki i alkohol

Strona główna » Temat » Nastolatki i alkohol

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Nastolatki i alkohol

Przedstawiamy1 wpisów (z5 całości)
  • Autor
    Wpisy

Od czasu do czasu wieczorem po kolacji pije sobie piwo. Moja nastoletnia córka /17 lat/ zawsze trzymała się daleko od alkoholu. Mam świadomość, że nastolatki w jej wieku pijają nie tylko piwo. Przy którymś z obiadów zaproponowałem, naleje jej /troche/ piwo o dziwo nie odmówiła. Spokojnie przytaknęła, poszła po szklankę. Nie było tego wiele. I spokojnie wypiła. 🙂

No to ladnie sie zapowiada. Jest na to jakiś paragraf?

Alkohol??????
    A potem fajki???

Takie nastolatki to często upijają się, ponieważ chcą zobaczyć jak to jest faktycznie być pijanym. Często zdarza się, że potem jest problem. Jeśli Wasza córka, syn będzie w takiej sytuacji, to pomyślcie, żeby zadzwonić po odtruwanie. Takie upicie się to jest szok dla organizmu, bo nigdy wcześniej nie miał z tym styczności. Tutaj strona www z takimi usługami.

Sol

Niby mówi się, że lepiej niech pije w domu, ale tak naprawdę, to najlepiej niech nie pije wcale. Mi tez rodzice kiedyś pobłażali i skończyło się fatalnie. Nadal muszę się leczyć z uzależnienia i już prawdopodobnie tak zostanie. A wszystko przez to, że rodzice zamiast w porę zareagować i dać szlaban czy jakąś inną karę, mieli to gdzieś. Obecnie mam jednak dobrego terapeutę, pana Wiesława Nowaka, dzięki któremu trzymam się z dala od alkoholu. Nie wiem jednak, co by było, gdybym w porę nie trafiła do pracowni psychorozwoju Izabeli Kielczyk, która znajduje się w stolicy, i gdybym nie trafiła do tego pana. A ty dalej częstuj nastolatkę piwkiem, potem zobaczysz ile nerwów i wysiłku, nie mówiąc o pieniądzach, kosztuje wyjście z uzależnienia.

Przedstawiamy1 wpisów (z5 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.