Narty dla dziecka.

Strona główna » Temat » Narty dla dziecka.

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Narty dla dziecka.

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3540

  Powiedzcie mi mamy drogie jakie narty powinnam kupić dziecku, które od 3 lat jeżdzi??Idzie mu bardzo dobrze i chcę mu kupić nowe narty bo wcześniej pożyczaliśmy. Zastanawiam się jakie wybrać żeby nie były za drogie bo dziecko jednak rośnie i nie będzie to sprzet na całe życie. Może z tych: http://www.nartywarszawa.pl/sprzet-narciarski/narty.html?przeznaczenie=10 na co zwrócić uwagę/.

  #4810

  Wiele czynników jest które wpływają na zakup nart. Mówisz że dziecko jeździ od 3 lat ale rzutuje czy ma lat 6 czy 13 itd. Polecam wybrać się do instruktora, albo do dobrego sklepu narciarskiego, gdzie dopasują na prawdę dobrze sprzęt. Jeśli dziecko jest małe, polecam rodzinny wyjazd na narty: http://www.snownation.pl/babyonboard . Snow Nation organizuje tego typu wyjazdy i znajomi z dzieckiem byli i bardzo chwalili.

  #3541

  W zasadzie powinnaś kupić takie narty jakie wypożyczaliście jeśli się sprawowały dobrze. Jeśli masz jakieś wątpliwości to jednak najlepiej fachowców popytać, bo forumowicze to nie znawcy 😉 Jeśli szukasz miejsca, gdzie otrzymasz dobre i rzeczowe porady to proszę http://www.skicentrum.pl/

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.