Moja szefowa to Kobieta

Strona główna » Temat » Moja szefowa to Kobieta

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Moja szefowa to Kobieta

Przedstawiamy1 wpisów (z19 całości)
  • Autor
    Wpisy

Jak w temacie. Nie jest „kolorowo” zwłaszcza w domu. Czasami mam dosyć. Czas na zmianę pracy? Jak tak dalej pójdzie to ……..

No to masz super. Wykorzystaj to, że masz kobietę szefową.

70 % mężczyzn miało w życiu szefową kobietę. Wielu mężczyzn uważa, że kobieta nie może być dobrym szefem.W takiej sytuacji gorzej mają kobiety /gdy szefową jest kobieta/.

Są łagodniejsze i cierpliwsze. Są bardziej podstępne i wyrafinowane. Trzeba uważać.

Światem rządzą mężczyźni.

Moja szefowa jest super i niech tak zostanie.

Zawsze miałem szefowe. Nigdy na nie nie narzekałem. Były konkretne, wiedziały czego chcą. Żadnych spoufaleń, prosto do celu. Każdemu życzę takiej szefowej.

Moja żona jest szefową. Nie rozmawiamy na temat jej pracy, ale czasami bywam a jej imprezach integracyjnych. Jest wesoło. Może nawet bardziej niż wesoło 🙂 Oczywiście, że jej koledzy traktują mnie z dystansem. Sądzę, że mają fajną szefową 🙂 Może nawet im zacznę zazdrościć.

🙂

A co gdy szefem jest mężczyzna? I zarządza grupą kobiet?

Ja jestem szefową i zarządzam grupą pracowników. Połowa z nich to mężczyźni. Muszę przyznać, że łatwiej mi „dogadywać” z mężczyznami. Zazdrość kobiet jest okropna. Nie mają litości jeśli chodzi o awans. Są gotowe zrobić wszystko.

Moja też.

🙂

To nie ma znaczenia czy kobiety czy mężczyzna jest szefem.
    Liczy się atmosfera w pracy.
    Z jakimi ludźmi pracujesz i jak się dogadujecie.
    budzisz się rano i wiesz, że z przyjemnością idziesz/jedziesz do pracy.
    To nie katorga, zesłanie gdzie na dzień dobry dostajesz opie …… .
    To czas gdy z przyjemnością wychodzisz po pracy i wiesz, że z przyjemnością przyjdziesz tu ponownie.

Sama jestem szefową.
    I wiem, że muszę dbać o dyscyplinę w pracy.
    Nie jest to łatwe gdy wszyscy czyhają na twoje potknięcia.

Moja szefowa też .. Kobieta 🙂
    I jestem z tego bardzo zadowolony.
    Poprzednio było dwóch facetów.
    I ciesze się, że już nie są moimi szefami.
    Serdecznie pozdrawiam swoją szefową 🙂

jestem kobieta i osobiście wolę pracować z mężczyznami, konkretni, rzeczowi i ogólni łatwiejsi w funkcjonowaniu. Nie wiem może akurat ta pani nie jest najprzyjemniejszą osobą ale ogólnie uważam, że właśnie w takiej kombinacji mężczyzna-kobieta pracuje się najlepiej.

Przedstawiamy1 wpisów (z19 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.