Mieszkanie w Lublinie – w jakiej dzielnicy?

Strona główna » Temat » Mieszkanie w Lublinie – w jakiej dzielnicy?

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Mieszkanie w Lublinie – w jakiej dzielnicy?

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3512
  Sol

  Może jest tu ktoś z Lublina, kto by mi doradził, gdzie najlepiej poszukać mieszkania w tym mieście? Zależy mi na spokojnej okolicy, na pewno nie w pobliżu UMCSu ani tym bardziej Politechniki. Chcę tam zamieszkać z dziećmi. Jakieś pomysły?

  #4731

  W sumie racja. Dodatkowo jakbyś chciała kupić mieszkanie ściśle w centrum to na pewno musiałabyś zapłacić bardzo dużo… No i niekoniecznie za dobry standard.
  Obecnie bardzo fajne mieszkania powstały na Nowym Świecie:
  http://targimieszkaniowe.net/lublin-i-okolice/rynek-pierwotny/oferty/pb-inkob/nowy-swiat-iii-lublin/ – tutaj możesz znaleźć telefon do dewelopera bo cena akurat nie jest podana na stronie tylko można dowiedzieć się jej telefonicznie ( oczywiście podlega negocjacji tak więć targuj się w razie czego ile tylko możesz).
  Osiedle jest spokojnie, w pobliżu jest szkoła.

  #3513

  hej Sol 🙂

  osobiście poleciłabym Ci okolice Węglinka, np osiedle Poręba Roztocze http://orion.lublin.pl/inwestycje/view/4 to bardzo spokojna i cicha okolica w pobliżu Starego lasu, wymarzona lokalizacja dla rodziny z dzieckiem, moja koleżanka właśnie kupiła tam mieszkanie i sama się nad tym zastanawiam 😉

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.