Masaż

Strona główna » Temat » Masaż
Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
  • Autor
    Wpisy

Ogólnie, to chodzi mi o masaż na cellulit. Da się zrobić taki samemu w domu? Jak wykonać taki masaż – czy zakupić może jakieś środki czy kremy wspomagające krążenie np., czy nawilżające skórę? I właściwie jak się taki masaż wykonuje, czy taka zwykła osoba nie będąca zawodowo masażystą lub ogólnie nie znająca się na tym, może sobie poradzić? I np. co do technik, jeśli dajmy na to poradziłabym sobie sama z masażem, to czy techniki są różne w zależności np. od partii ciała typu: uda, brzuch, ramiona? Nie stać mnie na wizytę u masażysty, dlatego stąd wzięło się moje pytanie. Niestety cellulit jest, nie wiem co z nim zrobić, a pieniążków na drogie zabiegi niestety nie mam 😉

A dlaczego nie ukończyć biomasażu dla siebie i zarobków. Moja koleżanka tak dodatkowo zarabia i wychodzi całkiem nieźle.

Możesz spokojnie wykonać taki masaż w domu. Polecam kremu do masażu, które złuszczają naskórek oraz pomagają właśnie na walkę z cellulitem. Ogólnie polecam zajrzeć tutaj http://pieknojestwtobie.com/jak-zrobic-masaz-antycellulitowy-w-domu/. Masz opisane dość szczegółowo jak zabrać się do takiego masażu w domowym zaciszu. Nigdzie nie jest powiedziane, że trzeba od razu chodzić do masażystów, gdyż wiele osób samemu w domu robi sobie masaż antycellulitowy i nie tylko. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne – no … może na początku 😉

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.