Kryzys wieku średniego.

Strona główna » Temat » Kryzys wieku średniego.

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Kryzys wieku średniego.

Przedstawiamy1 wpisów (z22 całości)
  • Autor
    Wpisy

Każdego dopada? A może kogoś omija?

Trudno zapanować nad nerwami, dom/praca, praca/dom. Życie jest tylko jedno, czy warto tak pędzić za tym wszystkim? No …… po co? I dla kogo?

let_me_go
    Participant

Żona twierdz, że od kiedy mnie zna mam kryzys. Życie jest tylko jedno, warto tak pędzić? Praca to nie obóz pracy.:woohoo:

Dojrzały mężczyzna jest świadom tego co niesie z sobą kryzys wieku średniego. Walka z tą „chorobą”to nie lada wyzwanie. Dla mężczyzny i kobiety to trudny czas.

Może jakaś pasja? A Praca jako dodatek do tej pasji?

Czas na bilans? I nie zawsze wypada pomyślnie. I sie zaczyna. w domu pracy …. dokoła. Poczucie winy, wstydu. Wyładowania. Może warto usiąść i wspólnie porozmawiać.

Huśtawka nastrojów, bezsenność, lęki brak wiary w siebie. Dorosłe dzieci opuściły dom. Bilans tego co mamy i tego co możemy mieć.

Kryzys jest po to aby go przejść. A po kryzysie kolejne słoneczne dni. Tak wiec nie opowiadać mi to „kryzysowaniu”
    🙂

To normalny etap w życiu każdego mężczyzny. Refleksja nad tym co zrobił do tej pory w swoim życiu. Taki półmetek życia. Czas na rozliczenie.

Ludzie po trzydziestce doświadczają kryzysu wieku średniego. Mają sporo a sobą i zdają sobie z tego sprawę.

Mnie tam nic nie omija. Może po prostu nie zauważam, że mnie dopadł? Najlepiej tak się nad tym „kryzysem” się nie zastanawiać. Człowiek może wpaść w kompleksy, po co?

A niech sobie trwa, mi tam nie przeszkadza. Skoro ty tylko kryzys to nie bezie trwał wiecznie. I na niego przyjdzie „Kryska na Matyska”. Póki co mi nie przeszkadza. Najgorzej zastanawiać się nad czymś co tak na prawdę sami sobie wymyślamy.

Lepszy kryzys wieku średniego niż kryzys na giełdach światowych 🙂
    Ale najważniejsze to nie przejmować się żadnymi kryzysami. Większość z nich jest Nam wmawiane aby nas wystraszyć i wzbudzić poczucie winy. A jak ktoś słaby psychicznie to się daje manipulować.

Nowy rok i „nowa grupa” dołączyła do kryzysu wieku średniego.
    🙂

Jaki tam kryzys???
    To jakiś głupi wymysł dla wytłumaczenie swoich problemów i frustracji.
    Tak więc nie Ci których ten „kryzys” dopada dalej uważają, że istnieje coś takiego jak
    Kryzys wieku średniego.

🙂

Przedstawiamy1 wpisów (z22 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.