Kolonie i obozy dla dzieci w wieku szkolnym

Strona główna » Temat » Kolonie i obozy dla dzieci w wieku szkolnym

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Kolonie i obozy dla dzieci w wieku szkolnym

Przedstawiamy1 wpisów (z80 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3182

  Zastanawiam się, gdzie wysłać moje dzieci na obóz letni? Czy macie jakieś wypróbowane firmy organizujące takie wyjazdy? O co zapytać organizatora wyjazdów dla dzieci? Po czym poznać, że oferta jest zgodna z opisem?

  #3935

  Bardzo polecam obozy Live Sport http://www.livesport.com.pl/
  Świetna kadra i program sportowo-językowy. Moje dzieci wróciły bardzo zadowolone w ubiegłym roku i chcą pojechać jeszcze raz.

  #3936

  Dobrze jest wybrac obóz, który będzie rozwijał zainteresowania naszej pociechy. Moja córka jeździ konno i co rok wybiera wypoczynek w stadninie. Jest cała masa fajnych obozów tematycznych. Ja mogę polecić konny w Mosznej.:) Była też w innych miejscach, jednak tam chce wracać, bo jest zadowolona zarowno z wychowawców, programu jak formy wypoczynku.
  Myślę Jolu, że warto wysłać chłopców na obóz z konkretnym przesłaniem.;)

  #3937

  Wiem, że pewnie nie będę bardzo oryginalna i odkrywcza w tym zakresie, ale wyjazdy tematyczne organizowane przez Chrisa (www.chris.com.pl) są strzałem w dziesiątkę dla moich chłopaków.

  Kolejny rok z rzędu mój najstarszy syn wybiera się na żeglowanie po Mazurach oraz wybrał jeszcze w tym roku obóz geologiczny. A młodszy syn, wybrał gry i zabawy świata oraz obóz piłkarski. Mieliśmy różne doświadczenia w przeszłości – gdzie obóz był tematyczny tylko na etapie sprzedaży a potem wszystkie dzieci były w jednym wielkim obozie i realizowały podobny program. W przypadku tego organizatora – oferta sprzedażowa ma pokrycie w realiach

  #3963

  Ja polecam również wyjazdy tematyczne, albo sportowe, językowe czy taneczne. W zależności od zainteresowań dziecka. Sama jestem w fazie poszukiwań i wertuję ten internet 😉
  Natrafiłam na dosyć ciekawą ofertę rabatową takich wyjazdów na http://www.turbodeal.pl, może i Twoje pociechy zainteresuje taka forma wyjazdu.

  #3966

  A ja z pełną odpowiedzialnością polecam tak na lato jak i na zimę wyjazdy z Let’s go. To świetny organizator, który daje również możliwość wyjazdów rodzinnych i to nie tylko dla rodzin z małymi dziećmi. Bardzo profesjonalna opieka, dużo aktywności dostosowanych wiekowo do dzieci. To firma organizująca wyjazdy dla dzieci i rodziców lubiących aktyne spędzanie czasu.

  http://www.letsgo.com.pl/team_letsgo.html

  #3969

  Ja chciałabym jeszcze polecić ciekawą propozycję na warsztaty plastyczne organizowane przez świetnego i doświadczonego pedagoga. Generalnie mile widziana młodzież pomiędzy 8 – 18 rokiem życia. Szczegóły na
  http://www.wakacje-artystyczne.pl/index.html

  #3971

  Bardzo ciekawą ofertę ma http://www.kompas.pl. Proponują oni m.in. obozy kreatywne tj. dla designerów, dla projektantów odzieży, dla projektantów komiksów, dla projektantów zabawek, obozy literackie, obozy ROBBO oraz obóz dla twórców gier.

  #3972

  Z mojej strony mogę polecić ciekawy wyjazd organizowany przez niejakiego Wojtka Cywińskiego, który ma niezwykły dar nawiązywania kontaktu z dziećmi. Zwłaszcza takimi, o których się mówi, że mają problemy emocjonalne. Świetnie z nimi pracuje i potrafi dokonywać cudów nawet w krótkim czasie… Chętnie też dzieli się tą wiedzą i obserwacjami z rodzicami. Co jest niezwykle ważne.

  W tym roku organizuje on dwa obozy dla dzieci młodszych i starszych
  Obóz młodzieżowy wiek 14–19 lat Termin: od 7 do 17 lipca 2011 r.
  Kolonie wiek 7–14 lat Termin: od 18 do 28 lipca 2011 r.

  Polecam!

  Więcej na http://www.otoszczesliwigeniusze.pl
  biuro@otoszczesliwigeniusze.pl
  Adres wojtekjgd@op.pl

  #4074

  Bardzo fajną ofertę dla dzieci w wieku szkolnym i nie tylko bo i dla takich 5latków mają w biurze BUT http://www.but.waw.pl
  Wiele dobrego słyszałam o tej firmie i myślę sama aby w niedługim czasie posłać mojego syna z nimi na kolonię/obóz.

  #4076

  Ja swoje dziecko wysłałabym tylko z sprawdzoną firmą. Jakoś tak zbyt dużo mówi się o standardowych koloniach i obozach. Dość modne stają się sztuki cyrkowe i ogólnie pojęte kuglarstwo. Może warto dać dzieciakom możliwość poznania cyrku od wewnątrz? Wyobrażam sobie już dumę mojego malucha, jak zostaje pasowany na cyrkowca!
  Nie wiem czy wiecie, ale żonglerka synchronizuje półkule mózgowe i poprawia koncentracje, jazda na monocyklu/chodzenie na szczudłach/czy zabawy z rola-bolą to świetna nauka utrzymania równowagi czy balansu.
  Jest to wspaniała opcja na poznanie nieznanego i bardzo ciekawego świata.

  Jak mój mały podrośnie na pewno wyślę go do przyjaciół z cyrklandu!
  Tymczasem mogę jedynie serdecznie polecić obozy cyrkowe i zaprosić do zapoznania się z ofertą!

  Szczegółowy rozkład poszczególnych dni.

  UWAGA: Zapisy tylko do końca maja! Szybki kontakt: Rafał Mikołajewski 503 044 900 biuro[at]eduart.info

  #4077

  Mój syn w tym roku jedzie na obóz Polish Soccer Skills http://soccerskills.pl/
  Jest to obóz specjalistyczny dla chłopców w wieku 8-16 lat, których pasjonuje piłka nożna i chcieliby wzmocnić swój warsztat piłkarski. Dużo słyszałem dobrego o tych obozach. Jak wróci, napiszę o wrażeniach…

  #4078

  Ja posłałem swojego syna na obóz z Kortunalem w Srebrnej Górze i wrócił zadowolony. W tym roku znowu tam jedzie. Mówił, że okolica jest bardzo ładna i nie nudzili się tam. To był obóz typu LARP, taka gra terenowa w której wciela się w wymyślone postaci i przez cały czas trwania obozu „żyje się” w innym świecie, przeżywa przygody i takie tam. 🙂 Syn był bardzo zadowolony bo interesuje się takimi rzeczami i sam sądzę że bieganie po lesie i przeżycie czegoś ciekawego jest lepsze od siedzenia dzień w dzień na plaży. http://www.kortunal.com

  #4080

  A jaki według Was jest najlepszy wiek na pierwszy samodzielny wyjazd na kolonię/obóz?

  no i czy Wy też nie żałujecie, że kiedyś te kolonie nie miały takich bogatych programów? jak patrzę na oferty np. tego biura BUT to bardzo jestem zaskoczona… taka szeroka tematyka.. och chciałoby się wrócić do czasów dzieciństwa.

  #4082

  Myślę że można już puścić na kolonię 8 letnie dziecko. Ważne, aby ono chciało jechać a nie trzymało się kurczowo mamusinej spódnicy. Ja wysłałam chrześniaka na kolonię nad morze właśnie w tym wieku. Fakt – trochę płakał, codziennie dzwonił do mamy ale w ostatecznym rozrachunku bardzo mu się podobało i w tym roku też chce jechać. Oczywiście na początek polecam wysyłać nad polskie morze – jest tam dużo jodu co znacznie polepsza system odpornościowy dziecka.

Przedstawiamy1 wpisów (z80 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.