Karygodne odnoszenie się nauczycieli do uczniów!

Strona główna » Temat » Karygodne odnoszenie się nauczycieli do uczniów!

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Karygodne odnoszenie się nauczycieli do uczniów!

Przedstawiamy1 wpisów (z7 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3294

  Ostatnio pojawiły się na Facebooku strony, gdzie uczniowie szkół ponadpodstawowych zamieszczają wypowiedzi swoich nauczycieli („Cytaty nauczycieli z (tu miasto)skich szkół” itp.). Nie chodzi tu o lapsusy językowe, tylko o przekleństwa, przezwiska, dwuznaczne (lub jednoznaczne) uwagi o podłożu seksualnym, jednym słowem obraz braku szacunku, a – nie boję się powiedzieć – chamstwa! Pytanie tylko na ile te wypowiedzi są sfabrykowane przez samą młodzież. Czy Wasze dzieci doświadczają takich zachowań w swoich szkołach?

  #4165
  #4168

  Dobrze, że uczniowie ujawnili te komentarze nauczycieli. Indywidualne działania rodziców w szkole działają tylko na niekorzyść dziecka. Czy tak trudno zrozumieć, że takie właśnie, pełne braku szacunku komentarze do młodzieży sprawiają, że staje się ona „niegrzeczna”?

  #4171
  #4172

  Wiecie, to jakaś paranoja! Mamy co chwilę różne społeczne akcje, zwalczyliśmy przemoc fizyczną nauczycieli wobec dzieci, a mamy takie kwiatki w szkołach i to tych lepszych. Załamałam się, jak zobaczyłam te cytaty.

  #4176

  Co gorsze, młodzież nie zawsze widzi w tym coś złego, próbuje tych nauczycieli tłumaczyć. I jak tu „współpracować ze szkołą?”

  #3295

  Nauczyciele coraz częściej po prostu sobie nie radzą z młodzieżą i dlatego pewnie takie ich reakcje…

  Zapraszam na http://www.traider.pl/

Przedstawiamy1 wpisów (z7 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.