Dobry sposób na oszczędzanie dla dziecka

Strona główna » Temat » Dobry sposób na oszczędzanie dla dziecka

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Dobry sposób na oszczędzanie dla dziecka

Przedstawiamy1 wpisów (z10 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3386

  Niebawem będą święta Bożego Narodzenia. Pewnie wasze dzieci dostaną pod gwiazdkę pieniążki od dziadków i będą chciały zaoszczędzić pieniądze.Ostatnio słyszałam w koncie Junior dobre konto dla dzieci do 13 lat.Rodzic akceptuje transakcje i pomaga dziecku.Wasze dziecko pieniązki z prezentów gwiazdkowych moze wplacic na konto Junior:)

  #4460

  Mozna też inwestować takie pieniadze pod warunkiem, że znamy się troche na tym.

  #4528

  odkąd pojawiło się dziecko na świecie bardziej kontroluję na co wydaję pieniądze. Zdaje sobie sprawę z tego, ze małe dziecko wymaga mniejszych nakładów finansowych niz już dorosłe. Dlatego co miesiąc odkładam równą kwotę http://pkoubezpieczenia.pl/inwestycje i nawet jak dziecko dostanie jakies pieniądze od dziadków to jesli nie ma potrzeb zabawkowych czy innych to inwestuje pieniądze w reguralne oszczędzanie właśnie. Dziecku później sie przydadzą pieniądze na start w życiu a nam już będzie lżej a poza tym jak by coś się w życiu zdarzyło to zawsze jakieś zabezpieczenie.

  #4508

  Według mnie dobrym rozwiązaniem jest lokata. Zawsze coś „urośnie” a lepsze to niz trzymanie w domu. Przynajmniej nie będzie kusiło, żeby wybrać;p Albo jakieś konto oszczędnościowe. Możesz popytać na http://www.comperia.pl/forum tu masz specjalistów, którzy Ci podpowiedzą. Zawsze warto popytać i się poradzić.

  #4550

  Ja założyłam dla mojej córki lokatę oszczędnościową.
  Razem z mężem wybraliśmy najatrakcyjniejszą ofertę na stronie, która specjalizuje się w oszczędnościach. Zobacz tutaj, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.
  Niestety nie potrafię odłożyć pieniędzy w inny sposób bo zawsze znajdą się jakieś wydatki, których wcześniej się nie spodziewaliśmy. Tym sposobem mamy pewność, że oszczędności mają się dobrze i z pewnością ich nie wydamy 🙂

  #4552

  Ja uczę oszczędzać mojego szkraba od samego początku, np. W tym roku udało mi się zdobyć tanie bilety lotnicze  do Egiptu, i zamierzam je wykorzystać. W tej chwili bardzo dużo czytam na ten temat. Nie boję się przygód. Obawiam się tylko o swój układ pokarmowy, trochę słyszałem i przeczytałem, i wiem, że będę pić wyłącznie wodę z butelki. Nasze dziecko będzie Nam towarzyszyć w tej podróży, w przygotowaniach już towarzyszy.

  #4878

  Jak ma się dziecko, to kontrola wydatków domowych jest nieunikniona. Coś o tym wiem. Naprawdę muszę się pilnować na co dzień, żeby zawsze mieć w rezerwie pieniądze na niezapowiedziany wydatek. Przecież z dziećmi to nigdy nie wiadomo;)

  #4884

  Również jestem zdania, że należy zwracać uwagę na wydatki, zużycie energii. Jeśli chodzi o odkładanie pieniędzy dla dzieci, to dobrym sposobem jest lokata. Czytałam ciekawy artykuł dotyczący oszczędzania na http://blog.mini-credit.pl/10-najczestszych-bledow-popelnianych-przy-oszczedzaniu-pieniedzy,2015-03-24/ – znajduje się w nim kilka ciekawych wskazówek 🙂

  #4890

  No to może na tym forum http://banki-opinie.info poszukacie info odnośnie różnego rodzaju lokat, książeczek oszczędnościowych, itp.
  Tam wam na pewno doradzą co się dla nich najbardziej opłaca!

  #3387

  A ja ostatnio nieźle zaoszczędziłem.. Szukałem pomysłu na prezent dla syna- wpadłem na stronkę sknerus.pl
  Licytowałem.. za kila zł wpadły klocki lego. Tak tak szczęściarz ze mnie 😀

Przedstawiamy1 wpisów (z10 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.