Delikatny problem

Strona główna » Temat » Delikatny problem

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Delikatny problem

Przedstawiamy1 wpisy (z2 całości)
  • Autor
    Wpisy
    olin
    Participant

Witam. Niedługo w naszej rodzinie odbędzie się ślub. Mamy problem jeśli chodzi o noclegi dla rodziny. Niestety nie pomieszczą się oni w naszym domu rodzinnym i chcemy im wynająć jakiś hotel, raczej coś w wyższym standardzie. Myślicie że to dobry pomysł? Rodzinka jeszcze o niczym nie wie i chcemy to w zasadzie do ostatniej chwili utrzymać w tajemnicy. Mieszkamy pod Warszawą, ale ze względu na to, że ślub będzie w stolicy pewnie wynajmiemy coś w samym centrum. Możecie może coś polecić pod tym kątem? oczywiście mam rozeznanie w warszawskich hotelach (m.in. dzięki analizie tej strony http://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/ ale Wasze sugestie mogą mi sporo pomóc. No i w ogóle proszę o opinie – co myślicie o takim rozwiązaniu „problemu”.

Jestem w podobnej sytuacji i uważam, że jest to jedyne słuszne rozwiązanie. Żaden z zaproszonych gości nie powinien poczuć się urażony gdyż będzie miał zapewniony nocleg. Kwestia dowiezienia gości z wesela do hotelu również spocznie na organizatorach. Ze swojej strony mogę polecić Hotel Splendor z dużymi pokojami i nie robią problemów, aby w pokoju 2 osobowym spało więcej osób. :unsure:

Przedstawiamy1 wpisy (z2 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.