Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Strona główna » Temat » Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Przedstawiamy1 wpisy (z4 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3490

  Witam serdecznie!

  Chciałabym poinformować Państwa o nowo powstałym serwisie internetowym , przy którym współpracuję. Jest to bogaty zbiór kilkuset multimedialnych gier, ćwiczeń i zdjęć, które zachęcą dzieci do nauki poprzez zabawę. Edukacyjne zadania przedstawione są w formie pięknych kolorowych animacji. Każda z nich na pewno przypadnie do gustu dzieciom, rozwijając w nich umiejętności językowe, matematyczne, społeczne, a także logiczne myślenie.

  W przypadku dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (np. niepełnosprawnych intelektualnie, z zespołem Downa, autyzmem) program może stanowić przydatne narzędzie wspierające rewalidację w warunkach domowych.

  Dzięki uprzejmości Sponsorów, każdy kto zarejestruje się do końca grudnia, otrzyma darmowy dostęp do pełnej zawartości programu ważny przez 30 dni, zachęcam więc do przetestowania.

  Zapraszam i serdecznie pozdrawiam!

  #4784
  wiola harbat
  Participant

  witam
  czy ktoś z Was korzystał z portali Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego Moja młodsza siostra chciała się tam zarejestrować ale chyba coś nam nie wyszło. Jak można przejść do tego, żeby można było oglądać dostępne materiały. Cały czas wyrzuca nas na stronę z logowaniem, a póżniej, żeby uzupełnić swoje dane. Nie wiem czy robimy coś źle czy coś jest nie tak z tą stroną, Czy materiały tam zawarte sa płatne?
  Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

  #4792

  Obecnie w ofercie sklepów jest bardzo dużo zabawek edukacyjnych. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że zazwyczaj one nie nudzą się tak szybko.

  #3491

  Dokładnie Bardzo dużą skuteczność jak zauważyłam mają książeczki z naklejkami, do kolorowania. Dzięki temu można połączyć w prosty sposób zabawę z obowiązkami. Od jakiegoś czasu staram się kupować dzieciom takie zabawki, które jednak coś mogą im dać a nie tylko bzdurną zabawę.
  Odsyłam do księgarni edukacyjnej:
  https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/
  W której znajdziecie książki edukacyjne w bardzo dobrych cenach.

Przedstawiamy1 wpisy (z4 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.