Chhrrrrrapaniiieeeeeeeee

Strona główna » Temat » Chhrrrrrapaniiieeeeeeeee

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Chhrrrrrapaniiieeeeeeeee

Przedstawiamy1 wpisów (z12 całości)
  • Autor
    Wpisy

Chrapałem.
    Chrapie.
    I pewnie będę chrapał.:whistle:
    Od kiedy pamiętam zawsze chrapałem. Czasami dopadają mnie bezdechy senne. Wiem, że to dokucza pozostałym domownikom. Czasami jestem budzony /kuksańcami/ i obracam sie na bok.

Chrapanie

Rozluźniają się mięśnie poniebienia i gardła. Języka zapada się do tyłu. Podczas spania na plecach. Otwierają się usta, podniebienie rozluźnia się. Język zapada siędo tyłu. i zwęża się gardło, co powoduje trudności przedostania się powietrza do płuc i tak powstaje dźwięk chrapania.

Wszystko można wyleczyć, chrapanie też.

Mi tam moje chrapanie nie przeszkadza. Musze spytać żony :), może jej przeszkadza. Ale z kolei mi przeszkadza jej chrapanie. 😉

No to znowu single są w komfortowej sytuacji.
    🙂

Jak zaczyna chrapać delikatnie gładzę po policzku i proszę aby przekręcił się na bok 🙂 To bardzo skuteczna metoda i jak na razie Nas nie zawiodła 🙂 Może faktycznie powinno się to leczyć.

Mi zdarza się chrapać. Jakiś mi to nie przeszkadza.

Spory problem, od kilku lat i mnie dręczy. Główna przyczyna to problem z przegrodą nosową. Jeszcze w dzieciństwie miałem złamany nos. W wieku 18- stu lat mały zabieg chirurgiczny, ale nie do końca usunęło to chrapanie. Pewnie czeka mnie kolejny bo co raz częściej dopada mnie bezdech senny i chrapanie.

Mi nie przeszkadza chrapanie. Może dla tego, że mam dobry mocny sen. Jak kamień.

Mi chrapanie nie przeszkadza. Czasami domownicy narzekają, ale trudno. Wiem, że można to leczyć.

Może doprowadzić do bezdechu. Powinno się leczyć. Tak dla własnego bezpieczeństwa.

mój ojciec tak chrapie że trzeba zamykać drzwi i spać pod poduszką a i tak czuć wibracje idące po domu 😀

Przedstawiamy1 wpisów (z12 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.