Reply To: Kolonie i obozy dla dzieci w wieku szkolnym

Strona główna » Reply » Reply To: Kolonie i obozy dla dzieci w wieku szkolnym

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Kolonie i obozy dla dzieci w wieku szkolnym Reply To: Kolonie i obozy dla dzieci w wieku szkolnym

#4904

Z mężem mamy ciekawe przemyślenia odnośnie obóz dla dzieci. Nasz Staś pojechał na pierwszy obóz w wieku 7 lat. Bardzo staranie próbowaliśmy wybrać obóz, tak żeby dobrze się tam czuł i przede wszystkim żeby w następnych latach chciał jeździć na obozy. Padło na biuro kompas. Tragedi nie było, ale niestety telefony z płaczem były – po prostu Staś się nudził wiec zaczynał myśleć o rodzicach itd. (wiecie jak jest).

Na szczęście nie zraził się do obozów i rok później nasi znajomi polecili nam obóz deskorolkowy woodcamp. Tu to dopiero mieliśmy obawy bo Staś nie miał wcześniej kontaktu z deskorolką, a naszym zdaniem to jest sport niebezpieczny. Po rozmowie ze znajomymi + telefonach do organizatora postanowiliśmy wysłać Stasia. To była świeta decyzja! nie było telefonów z płaczem, a co więcej wrócił zadowolony niesamowicie! Na obozie prowadzą bloga i jak widzieliśmy naszą pociechę na zdjęciach uśmiechniętą i biorącą udział w konkursach to było coś! polecam!