Anna Kownacka

Forum Replies Created

Przedstawiamy1 wpisów (z6 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Trudne rozmowy z nastolatkami #4456

  Trudne są rozmowy o seksie z nastolatkami. Ja się zastanawiam nad jakąś książeczką uświadamiającą :)Niby tego dużo, ale trudno wybrac coś odpowiedniego. Może mi ktoś coś podpowie w tym temacie?

  W odpowiedzi na: Jedzenie mięsa? #4455

  A ja mam odwrotny problem. Moje dziecko nie chce jeśc mięsa. Nie mówie o codziennym jedzeniu jakieś wieprzowiny, ale chociaż ze 2-3 razy w tygodniu chciałabym żeby jakieś mięso zjadł. Tylko pierożki, naleśniczki i spagetti. I trudno mi przekonac, że trzeba miec różnorodną dietę.

  W odpowiedzi na: Miasto czy wieś? #4448

  Jestem w drugiej ciąży i wraz z mężem stwierdziliśmy, że nasze M2 jest za małe. Z pomocą przyszli moi rodzice, którzy zaoferowali zamianę naszego mieszkania w centrum na ich domek w Pabianicach. Powoli kończymy remont ale mamy problem z przewiezieniem naszych rzeczy (a jest ich cały ogrom, zwłaszcza przy małym dziecku). Czy ktoś z Was zna firmę, która realizuje przeprowadzki w Łodzi ? Znalazłam jedną firmę, ale może ktoś z was poleci mi sprawdzoną firmę ? Wolę oszczędzić sobie i maluszkowi stresu 😉

  W odpowiedzi na: Zakupy z dziećmi. #4447

  Wiadomo, czasem trzeba wyjść do sklepu bo nie wszystko można kupić przez internet ale mimo wszystko uważam, że sklepy internetowe to doskonałe rozwiązanie dla rodziców..Jakość produktów jest coraz wyższa a wybór coraz większy, ja korzystam regularnie. Nawet produkty spożywcze jak ryby kupuję czasem przez internet np. przed swiętami, to znacznie ułatwia sprawę!

  Mnie też Internet ratuje skórę. Raz tylko kupowałam z córką prezent urodzinowy dla jej koleżanki. Efekt ? Dwie kupione lalki, bo moja Nicole uparła się, że musi mieć taką samą. Teraz często podarunki kupuje w sieci, poprzez sklep z gadżetami czy prezentami.

  W odpowiedzi na: Dzieci w aucie. #4446

  Płyty z bajkami, piosenkami / śpiewamy razem :)/ żadnych urządzeń elektronicznych. Nawet mąż nie jest „zwolniony” z śpiewania 🙂 piosenek dziecięcych. 😆

  U mnie tak samo. Dorobiliśmy się nawet całej kolekcji płyt z piosenkami dla dzieci 😉 W podróż zabieram jeszcze milion książeczek, kolorowanek i kilka pluszaków.

  W odpowiedzi na: Alergie #4445

  U mnie to samo. I ja i moja córka jesteśmy uczulone na pyłki brzozy i topoli. Byle przetrwać jeszcze maj 😉

Przedstawiamy1 wpisów (z6 całości)